Agrowłóknina brązowa

Piękny ogród i zadbane pole bez chwastów.

Eko-sposób na pozbycie się chwastów

Nie musisz już wyrywać chwastów ręcznie, wybierz agrowłókninę brązową - postaw na ekologiczną plantację i zrezygnuj ze stosowania herbicydów.

Wybierz agrowłókninę ze stabilizatorem UV przedłużającym żywotność materiału
Brązowa agrowłóknina to materiał, który będzie spełniać swoją rolę nawet przez kilka sezonów. Dzięki wysokiej gramaturze włóknina jest bardzo trwała i odporna na łatwe rozrywanie. Dodatkowo posiada zastosowany stabilizator UV, który chroni produkty przed słońcem. Oznacza to, że oferowany przez nas materiał nie niszczy się i nie pęka pod wpływem promieni słonecznych.
Stwórz elegancki ogród - postaw na włókninę w kolorze wypełnienia
Brązowa agrowłóknina została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o ogrodach i szkółkach leśnych. Bardzo często stosuje się ją w przestrzeniach, gdzie między roślinami używana jest kora. Charakterystyczny kolor agrowłókniny brązowej jest dopasowany do wypełnienia, dzięki czemu nie rzuca się w oczy, nawet w przypadku przesunięcia się np. drewna lub kamieni.
Miej gospodarkę wodną Twoich roślin pod kontrolą
Ogrodowa włóknina brązowa to świetny sposób, by wzmocnić system korzeniowy Twoich roślin. Stosowanie materiału pozwala wzmocnić ich wytrzymałość, zapewniając wyższą temperaturę gleby. Takie warunki przyczyniają się do lepszego wzrostu roślin. Użytkowanie agrowłókniny ma wpływ na gospodarkę wodną. Zapewnia przepuszczanie wody i spowalnia odparowywanie wilgoci bezpośrednio z gleby. Dzięki temu rośliny są odpowiednio nawodnione, co owocuje bardzo dobrymi uprawami.

Postaw na efekt - wybierz agrowłókninę komponującą się z otoczeniem

Brązowa agrowłóknina idealnie nadaje się do ogrodów, w których stosuje się korę lub kamienie. Zapobiega wyrastaniu chwastów lub trawy spomiędzy wypełnienia. To szybki sposób, by uzyskać efektowny i elegancki teren.

Zadbaj o walory estetyczne Twojego ogrodu - zdecyduj się na wtapiającą się w podłoże włókninę

Agrowłóknina brązowa dostępna jest w dwóch różnych gramaturach. Którą z nich wybrać? Przede wszystkim taką, która pasuje do potrzeb Twoich upraw. Do wyboru masz:

  • P50g/m² – agrowłókninę brązową ściółkującą, idealną pod korę, stanowiącą ochronę przed chwastami
  • P80g/m² PREMIUM – grubą włókninę ogrodową brązową o wysokiej wytrzymałości

Każda dostępna w naszej ofercie agrowłóknina brązowa posiada stabilizator UV. Dzięki temu masz gwarancję, że wybierasz materiał, który nie zniszczy się po jednym sezonie. Agrowłókninę brązową najczęściej stosuje się w szkółkach leśnych oraz przy aranżacji ogrodów.

Dowiedz się więcej

WZMOCNIJ SYSTEM KORZENIOWY TWOICH ROŚLIN – ZASTOSUJ AGROWŁÓKNINĘ BRĄZOWĄ

Brązowa agrowłóknina sprawia, że temperatura gleby rośnie, co znacznie sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego roślin. Powoduje także przyspieszenie wzrostu wegetatywnego roślin, ale nie tylko. Zobacz więcej możliwości, które daje zastosowanie agrowłókniny brązowej.

Skuteczny sposób na wygłuszenie chwastów i poprawę warunków upraw

Praktyczne rozwiązanie do ogrodów i szkółek leśnych

Głównym zadaniem agrowłókniny brązowej jest zapobieganie rozwojowi chwastów – niezależnie od tego czy masz niewielki ogród, czy dużą uprawę. Włóknina pomaga w skutecznym usunięciu niechcianych roślin. Oprócz tego, posiada specjalną strukturę, która pomaga roślinom lepiej się zakorzenić i swobodnie wzrastać. Dzięki niej temperatura gleby jest wyższa. Dodatkowo agrowłóknina brązowa, w przeciwieństwie do folii ogrodowej, jest w pełni przepuszczalna – pozwala wodzie i składnikom mineralnym wnikać w głąb gleby, co zapobiega brakom wilgoci u roślin.

Agrowłóknina brązowa jest bardzo chętnie wybierana przez ogrodników i właścicieli szkółek leśnych, z uwagi na to, że znajduje swoje zastosowanie przy zakładaniu ogrodów, wysypywaniu rabat i okładaniu roślin korą.

Dwie gramatury materiału - kilka zastosowań w Twoim ogrodzie

Agrowłóknina brązowa ze stabilizatorem UV i grubością premium

Dostępna w naszej ofercie agrowłóknina brązowa charakteryzuje się dwiema gramaturami: standardową P-50, czyli o wadze 50g/m² oraz Premium P-80, czyli o wadze 80g/m².
Zarówno jedna, jak i druga posiada stabilizator UV oraz świetne właściwości przepuszczające. Agrowłóknina brązowa standardowa jest trwała i niezawodna, a przy tym może być stosowana nie tylko na dużych uprawach, ale również w przydomowych ogródkach.
Agrowłóknina P-80 brązowa Premium to gruba agrowłóknina ściółkująca, charakteryzująca się wysoką wytrzymałością. Polecana jest szczególnie do uprawy krzewów i roślin wieloletnich. Powszechnie stosowana jest przy plantacji borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej. Pomimo znacznej grubości zachowuje swoje przepuszczalne właściwości, dzięki czemu opady mogą swobodnie przenikać do przykrytej gleby.

Dokładnie przymocuj agrowłókninę, gwarantując jej prawidłowe funkcjonowanie

Profesjonalne kołki i kotwy do mocowania agrowłókniny

Postaw na kołki i kotwy mocujące, dzięki którym skutecznie przymocujesz agrowłókninę brązową do podłoża. Dostępne w naszej ofercie profesjonalne kołki i kotwy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa o bardzo wysokiej twardości. Dzięki temu nie pękną i nie odkształcą się podczas mocowania materiału do ziemi. Są bardzo łatwe w montażu i odporne na działanie wody, bakterii i grzybów.

Kołki i kotwy do mocowania agrowłókniny brązowej sprawdzają się zarówno w mocowaniu w gospodarstwie rolnym, jak i w ogrodnictwie. Ich temperaturowy zakres stosowania wynosi od -30°C do nawet +80°C !

Dokładne przymocowanie włókniny ogrodowej gwarantuje spełnianie jej funkcji przez wiele lat.

Agrowłókniny Geocover sprawią, że ogród, działka lub szkółka leśna będzie wolna od chwastów i wyglądać efektownie

Zapewnij roślinom optymalne warunki do wzrostu i umocnij ich system korzeniowy.

Comments are closed.