O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży wytrzymałych agrowłóknin i agrotkanin, które pomogą Ci wyhodować znakomite plony.

Udzielamy 2-letniej gwarancji na wszystkie agrowłókniny i agrotkaniny

Oferujemy najlepsze agrotkaniny i agrowłókniny z myślą o ochronie Twoich upraw. Stosując nasze produkty masz gwarancję, że Twoje rośliny są wolne od chwastów, a gleba na której rosną ma odpowiednią temperaturę i wilgotność. Dodatkowo pomagamy Ci też zabezpieczyć wszystkie krzewy, drzewka czy plantację przed mrozem.


Stosuj trwałe materiały, którym słońce nie zaszkodzi
Nasze produkty posiadają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość - zostały przebadane w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Dzięki temu masz pewność, że agrotkanina i agrowłóknina dostępna w ofercie jest trwała, a poprzez zastosowanie stabilizatora UV nie kruszeje pod wpływem promieni słonecznych.
Zapewnij swoim roślinom wzrost i lepsze owocowanie
W ofercie Geocover znajdziesz wyłącznie produkty bezpieczne dla Twoich upraw. Włóknina posiada specjalne pory, które przepuszczają powietrze oraz wodę, minimalizując możliwość pojawienia się pleśni na tym, co hodujesz. Gleba jest odpowiednio wilgotna, a rośliny swobodnie oddychają pod materiałami, dzięki czemu uprawy lepiej rosną lub owocują.
Chroń rośliny przed kapryśną pogodą, by uprawy były zdrowe i dorodne
Agrowłóknina biała, zwana także okrywową, znakomicie chroni rośliny przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Świetnie sprawdza się podczas silnego wiatru, deszczu, gradu, przymrozków i prawdziwych zimowych mrozów. Dostępna jest w dwóch wersjach: wiosenno-jesiennej (o gramaturze 17-30 g/m²) oraz zimowej (50 g/m²).
Zastosuj materiał, który sprawdzi się w każdych warunkach
Zwarta struktura agrotkanin stanowi skuteczną barierę dla chwastów. Jest także odporna na różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Dlatego oprócz dużych rolnych plantacji świetnie nadaje się do przydomowych ogródków, ale także i warzywniaków oraz szkółek leśnych. Ma swoje zastosowanie również w architekturze ogrodowej, przy tworzeniu skwerów czy klombów.

Produkujemy miliony metrów agrowłókniny rocznie

Jesteśmy najlepszą firmą sprzedającą agrowłókniny i agrotkaniny dostosowane pod Twoje uprawy. Materiały poddaliśmy wnikliwym testom i badaniom, aby mieć pewność, że ich wytrzymałość nie zawiedzie klientów.

  • Wykonujemy produkty w niestandardowych rozmiarach
  • Jako jedyni w Polsce posiadamy płachty ochronne z agrowłókniny
  • Dajemy gwarancję, że gramatura produktów jest zawsze zgodna z tą przedstawioną w ofercie
  • Zapewniamy, że wszystkie materiały posiadają stabilizator UV

Oferowane przez nas agrowłókniny są w całości produkowane w Polsce, dzięki czemu w przeciwieństwie, np. do chińskich materiałów cechują się wyższą jakością i trwałością. Stale czuwamy nad procesem produkcji, dzięki czemu mamy pewność, że gramatura włóknin jest zawsze taka, jak ta podana na opakowaniu.
Dodatkowo dbamy o to, by wszystkie agrowłókniny powyżej szerokości 3,2 m i gramaturze 20 oraz 23 g/m² miały w standardzie wzmocnione brzegi. Zapewnia to materiałom większą odporność na prucie i rwanie. Agrowłóknina biała okrywowa oraz płachty na stogi o szerokości powyżej 3,2 m zawsze mają zastosowany na łączeniach podwójny ścieg. Dzięki takiemu szyciu ich żywotność jest znacznie dłuższa.

Agrotkaniny i geowłókniny Geocover możesz również zakupić u dystrybutorów.

Znajdź najbliższego dystrybutora

Nawiąż z nami stałą współpracę i zyskaj rabaty na swoje zamówienia

Zacznij oferować swoim klientom agrowłókniny i agrotkaniny Geocover. Chętnie podejmiemy współpracę z hurtowniami i sklepami ogrodniczymi.
Zobacz, co zyskasz na współpracy:

  • Zapewniamy zawsze terminową dostawę zamówienia
  • Oferujemy najwyższej jakości produkty, które nie zawiodą Twoich klientów
  • Umożliwiamy długie terminy płatności (nawet do 2 miesięcy)
  • Udzielamy 2-letniej gwarancji na wszystkie produkty
  • Gwarantujemy, że współpraca z nami = duże rabaty!

 

Zostań naszym dystrybutorem

Współpraca z Geocover to gwarancja terminowych dostaw, długich terminów płatności i rabatów na produkty

Dla nas każdy klient jest ważny. Nawiąż z nami współpracę niezależnie od wielkości Twojej firmy. Zagwarantuj swoim nabywcom takie materiały, które pomogą im w ochronie roślin.

Comments are closed.