Współpraca

Zaoferuj klientom to, co najlepsze na rynku – wybierz tkaniny ogrodowe Geocover.

Długie terminy płatności i rabaty na zamówienia - zdecyduj się na współpracę z Geocover

Choć jesteśmy najlepsi na rynku – nie osiadamy na laurach. Cały czas staramy się udoskonalać nasze produkty, by sprostać wymaganiom klientów.

Pilnujemy wysokiej jakości agrowłóknin i agrotkanin
Produkujemy agrowłókninę z najlepszych materiałów. Dbamy o każdy szczegół, troszcząc się o najwyższą jakość wykonania, co potwierdzają liczne certyfikaty i badania. Obecność stabilizatora UV w materiałach sprawia, że tkaniny i włókniny są odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych.
Gwarantujemy, że agrowłókniny i agrotkaniny dotrą do Ciebie w umówionym terminie
Cenimy sobie zaufanie klientów. Dlatego decydując się na współpracę z nami masz pewność, że dostawa zamówienia będzie zawsze w terminie. Szanujemy zarówno Twój czas, jak i czas Twoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, by transakcje odbywały się bezproblemowo dla obu stron.
Oferujemy długie terminy płatności i dajemy aż 2-letnią gwarancję na produkty
Decydując się na współpracę z Geocover zyskujesz nie tylko najwyższej jakości materiały, ale również i długie i komfortowe terminy płatności (nawet do 2 miesięcy). Naszym klientom zapewniamy także dwuletnią gwarancję na cały asortyment. Dodatkowo dajemy Ci możliwość uzyskania dużych rabatów i zniżek na produkty.
Znamy swoje produkty od podszewki, więc masz gwarancję fachowego doradztwa
Jesteśmy ekspertami w swojej branży, pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu, doradzimy do czego warto używać konkretnej agrotkaniny bądź agrowłókniny. Możesz polegać na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Produkcja odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem tworzenia. Pilnujemy, by gramatura była zawsze taka jak podana na opakowaniu, i aby każdy produkt spełniał najwyższe normy jakości.

Chcesz nawiązać współpracę z jednym z największych producentów agrowłóknin w kraju?

Dotrzyj do klientów indywidualnych, rolników i plantatorów – zaoferuj im produkty Geocover

Misją Geocover jest jak najlepsze dbanie o rośliny. Dlatego też oferujemy znakomitej jakości produkty dla branży rolniczej i ogrodniczej.

Rozszerz swój asortyment o najlepsze na rynku certyfikowane agrotkaniny oraz agrowłókniny Geocover

 

Tworzymy miliony metrów agrotkaniny i agrowłókniny rocznie. Mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy znajdują wśród produktów dokładnie to, czego szukają, czyli materiału chroniącego ich rośliny przed chwastami, mrozem, warunkami atmosferycznymi.

Głównym odbiorcą agrowłóknin są rolnicy posiadający gospodarstwa rolne i plantacje oraz klienci indywidualni, poszukujący agrotkanin pod doniczki, krzewy, drzewka owocowe, do ogrodów, działek czy szkółek leśnych. Często w pierwszej kolejności poszukują oni agrowłóknin i agrotkanin w sklepach i hurtowniach ogrodniczych.

To szansa dla Twojej firmy lub hurtowni ogrodniczej. Nawiązując z nami współpracę zyskasz wysokiej jakości produkty, które często poszukiwane są przez Twoich potencjalnych klientów. Wybierz sprawdzone materiały wzbogacone o stabilizator UV. Dzięki niemu agrowłókniny, agrotkaniny i płachty na słomę będą bardziej odporne na niszczące działanie promieni słonecznych. Twoi klienci dłużej będą cieszyć się produktem, a Ty nie zawiedziesz ich zaufania.

Nie czekaj, rozszerz swoją ofertę o asortyment Geocover.

Podejmij współpracę z Geocover

Prowadzisz sklep ogrodniczy lub hurtownię? Chcesz mieć dostawę zawsze na czas i zyskać duże rabaty na produkty?

Nawiąż z nami współpracę, a jeśli masz pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Comments are closed.